Sutrong

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Sutrong » Кинематограф » LOST


LOST

Сообщений 31 страница 42 из 42

31

Ksana написал(а):

Второе - заранее продуманный финал.

Між іншим, кінець лоста був придуматий ще в першому сезоні Джей Джей Абрамсом. І судячи з реакції більшості фенів на останню серію, краще б вони зняли його по ходу. ^^  (хоча як на мене, непогано)

Ksana написал(а):

А эти выяснения отношений?) То ты мне нравишься, то уже не нравишься. А вот этого я ненавижу, или люблю... ой я запуталась!)

До речі, чимось "Сутінки" нагадує  :D

Ksana написал(а):

Первую серию я смогла осилить только с 3-4 раза.

Тобто це як? Вона була настільки нудною, що ти ніяк не могла додивитись її до кінця?  :question:

Ksana написал(а):

Каждая серия (или каждый "фейдовый" кусок) заканчивалась так: "ах! о, Боже! что это? кто это? зачем это? что же будет дальше?". А дальше-то ничего интересного и не было. Любая загадка разрешалась как-то банально.

Порівняно все ще не так погано). Я знаю людину, яка після першої серії вгадала продовження серіалу і його кінець. o.O

Ksana написал(а):

Когда каждый, от кого слышишь слово "Лост", употребляет его в контексте "Это самый лучший/крутой/офигенный/обалденный/интересный/улекательный сериал в мире", начинаешь надеяться, что это правда.

Так, зрозуміло, відтепер про всі хороші серіали тобі треба казати "Не дивися-недивися-не дивися, це жах, неякісно, сюжету немає" і в такому ж дусі).
А взагалі-то, мені, мабуть, якби треба тепер щось хороше сказати на користь лоста).  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9200-3.gif
Нумер 1: Не варто очікувати багато логіки від серіалу, в якому один з головних персонажів - це чорний дим. Більшість підозрілих штук на кштал підземного люка і т.д. в серіалі були не тільки для розвитку сюжету.
Нумер 2: Стосовно героїв. Я сама майже до всіх великого позитиву не відчуваю. І в такому разі стала в нагоді думка: "А що би ти зробила, якби опинилася на місці цього героя/героїні?" (А взагалі, навіть сама думка, що комусь міг би в перших сезонах сподобатись, скажімо, Саїд має вкрай малу вірогідність).
А ще, звичайно, не варто забувати, що в американців трохи інший менталітет).
Нумер 3 Про розвиток серіалу. Його умовно можна розділити на 4 шматки. 1 - перший і другий сезони: із ними все іде більш-менш нормально. 2 - третій (і частково четвертий) сезон: як помітила Ksana, тут серіал змінюється, доволі різко. Справа в тому, що якщо перші два сезони розповідали про характери і вчинки людей, то в третьому це закінчилося. Третій сезон починає розкривати тему "як характер і вчинки людей змінюють їхню долю". Четвертий продовжує і при цьому плавно перетікає у шматок 3, але я вже знову розбалакалась про лост невідомо навіщо, так що вибачаюсь і замовкаю).

0

32

Zorian написал(а):

Кстати, я думаю что Дарма - это намек на DARPA.

Вкрай цікава теорія) А враховуючи, що сценаристи так і не пояснили звідки взялася ця організація, то це навіть дуже ймовірно.

Ksana написал(а):

А я думаю, что "Дарма" это "Зря"))

:huh: Ти дійшла до "Дарми"?

0

33

дюдіще написал(а):

Тобто це як? Вона була настільки нудною, що ти ніяк не могла додивитись її до кінця?

Ну, я бы не сказала. Просто как-то не могла настоится. Настроения, что-ли, не было. Это как есть торт, если не голоден. Вроде, и вкус неплохой, но удовольствия мало.

дюдіще написал(а):

Я знаю людину, яка після першої серії вгадала продовження серіалу і його кінець.

Раньше сценаристов?))

дюдіще написал(а):

Так, зрозуміло, відтепер про всі хороші серіали тобі треба казати "Не дивися-недивися-не дивися, це жах, неякісно, сюжету немає" і в такому ж дусі).

Нет, конечно. Каждый высказывает свое мнение, но стоит понимать разницу между собственной оценкой и объективно рецензией. Можно сказать: "я обожаю Лост больше всего на свете" и никто этого человека не упрекнет. А фразы типа "фильм - бомба! смотреть всем!" либо зря обнадеживают, либо вносят какое-то предвзятое отрицание.

дюдіще написал(а):

Четвертий продовжує і при цьому плавно перетікає у шматок 3

А насколько плавно? Если бы мне сказали, что таких серий, как первые 5 3-го сезона осталось мало, может я бы и возобновила просмотр. Но целый сезон я прост не выдержу. А включать его вместо "фона" - просто неуважительно к кинематографу как таковому.

дюдіще написал(а):

Ти дійшла до "Дарми"?

Ну, вобще-то, эта организация упоминается почти с самого начала, с бункера. А до 3-го сезона уже все уши прожужжали.

0

34

Ksana написал(а):

Это как есть торт, если не голоден. Вроде, и вкус неплохой, но удовольствия мало.

o.O Я навпаки їм торт, коли вже сита. Це ж десерт)

Ksana написал(а):

Раньше сценаристов?))

Я вже не пам'ятаю коли це було, але, здається, ще до випуску останньої серії.
Хоча там кінець я би не казала, що однозначний. Офіційно якби все чітко і затверджено, але ж кожен може розуміти по-своєму.

Ksana написал(а):

может я бы и возобновила просмотр

Не треба.
Стосовно четвертого сезону, він зовсім маленький, найменший з усіх. Там, як завжди, з'являться ще нові герої, відповідно все знову зміниться. Мій улюблений сезон.
Тепер про третій. Були там дуже хороші серії із Дезмонтом, із Чарлі, і особливо мені запам'яталася з Ніккі і Пауло - "другорядними" пасажирами літака. Такі як 1-5 теж там присутні. А після того, як сценаристи втихомирились із Кейт, Соєром і Джеком, вони переключились на Бена і Лока, наскільки я пам'ятаю. І т.д., і т.д.. сезон довгий, сюжет також.

Ksana написал(а):

Ну, вобще-то, эта организация упоминается почти с самого начала, с бункера.

Ой, я про це вже забула.  :rolleyes:
Між іншим, а що ти думала, буде в бункері, і чому тебе розчарувало те, що придумали сценаристи?  :question:

0

35

дюдіще написал(а):

Між іншим, а що ти думала, буде в бункері, і чому тебе розчарувало те, що придумали сценаристи?

К сожалению, не успела подумать. Мне уже рассказали, когда случайно завела с подругой разговор про Лост.

дюдіще написал(а):

Не треба.

Уверена?

0

36

Ksana написал(а):

Мне уже рассказали, когда случайно завела с подругой разговор про Лост.

А часом ще чогось тобі не розказали?

Ksana написал(а):

Уверена?

Ну якщо ти хочеш остаточно поховати для себе лост, то ласкаво прошу тебе до продовження).

0

37

дюдіще написал(а):

А часом ще чогось тобі не розказали?

Только то, что кто-то умер от укуса паука. И то, что Лок стал одержим дымом.

0

38

Ksana написал(а):

Только то, что кто-то умер от укуса паука. И то, что Лок стал одержим дымом.

Всього лише?! :angry: Дивно, що тобі ще фінал не переказали. (Упущення це, упущення, одначе. Ай-ай-ай.) http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9184-2.gif
Зараз головне, щоб таких "випадкових розмов" більше не повторювалося, ато так гляди - і весь сюжет знатимеш. :no:

0

39

дюдіще написал(а):

Дивно, що тобі ще фінал не переказали.

Сказали, что там намудрили что-то с раем и адом :disappointed:

0

40

Ksana написал(а):

Сказали, что там намудрили что-то с раем и адом

Ну ясно. Ти вже там, мабуть, знаєш весь сюжет наперед. Не дивно, що він тебе не вражав. :D
Але як можна так ненавидіти лост, щоб тобі півсюжету переказати? :disappointed:

0

41

дюдіще написал(а):

Але як можна так ненавидіти лост, щоб тобі півсюжету переказати?

Это не ненависть. Некоторые люди просто не понимают, что я НЕНАВИЖУ спойлеры, хотя я это говорю им ВОТ ТАКИМИ громкими буквами. :suspicious:

0

42

Ksana написал(а):

Некоторые люди

Чи не була б ти ласкава передати тим "деяким людям" від мене як від фена лоста щирий уклін за випадкове знищення 44 галактик? Якщо це складно, то я не наполягаю. Просто хотілося б, щоб 45-та хоч трошки довше проіснувала. :disappointed:

0


Вы здесь » Sutrong » Кинематограф » LOST


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно