Sutrong

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Підсумки музичного року (2012) / Итоги музыкального года (2012)


Підсумки музичного року (2012) / Итоги музыкального года (2012)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Пропустивши 2011 (чи то ніхто нічого не слухав, чи то всі зайняті були), традиційна тема, сподіваюсь, відновиться цього року.

Я пропоную вам підсумувати музичні події майже минулого року. Особисто для мене цікаво дізнатись, хто і що почув нового, а точніше:

1) Які альбоми/сингли/EP і т. д. з тих, що вийшли цього року ви послухали; що з того сподобалось, що не дуже, а що зовсім не пішло.
2) Може хто бачив які нові цікаві відеокліпи (а може якісь жахливі, то попередьте, щоб ми часом не наткнулися).
3) І взагалі, як для вас пройшов цей рік у музичному плані (концерти, новини, award`и...).

Я предлагаю вам подытожить музыкальные события почти прошлого года. Лично для меня интересно узнать, кто и что слышал нового, а точнее:

1) Какие альбомы / синглы / EP и т. д. из вышедших в этом году вы послушали; что из того понравилось, что не очень, а что совсем не пошло.
2) Может кто видел какие новые интересные видеоклипы (а может какие-то ужасные, то предупредите, чтобы мы случайно не наткнулись).
3) И вообще, как для вас прошел этот год в музыкальном плане (концерты, новости, award `и ...).

Стандартний пост - то є стандартний пост (правда, у нас вже не "майже грудень", а "майже січень", так що довелося перше речення викинути  :rolleyes:). Від себе ще додам, що останнім часом щось взагалі про музику ніхто ніде ні гу-гу, і це якось не дуже радісно бачити. Так що я сподіваюся, що хоч тут хтось поділиться своїми враженнями щодо сучасної музики.

P.S. З тегами не дружу:)

+1

2

Щодо себе я поки напишу глобально, а трохи пізніше, може, детальніше щось скажу щодо альбомів.
Перше, що хотілося б сказати про рік загалом: у мене одразу три улюблених гурти випустили альбоми! http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9192-2.gif Щоправда, нормально (тобто повністю) я послухала тільки 1.  ^^ Але ж не це головне:)
Друге: в мене виявилася якась нездорова тенденція відвідувати НСК "Олімпійський" не заради футбольних матчів, а задля концертів. Замість того, щоб піти на Євро, я чомусь відвідала виступ енних гуртів. :dontknow: (Хоча сам концерт хороший, я не шкодую, просто сам факт пропуску "Євро" якийсь дивний.)
Далі третє (не зовсім стосується вище зазначених пунктів, але...): я пропустила Євробачення. Конкретно пропустила, так як не знаю навіть хто виступав від України і хто переміг (зате знаю про росіян  :cool:).
Щодо award'ів: хто не бачив, що зараз творить MTV, то вам крупно пощастило. Злилися в остаточне http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/4743-4.gif
Мене поки що Q найбільше радують.
Про кліпи, на жаль, мовчу, бо за весь рік бачила аж один:)
Про альбоми, як вже сказала, відпишуся пізніше, бо треба трохи обдумати, що і про кого сказати. А так у мене все. Якщо хтось розкаже, що відбувалося на Євробаченні, буду вдячна.

+1

3

Ну поки всі в сплячці, то я якусь пару слів ще про альбоми 2012 р. тут понаписую.

Перші, кого треба відзначити, - Diablo Swing Orchestra з альбомом "Pandora's Pinata". Дуже оригінальний і професійний гурт, для мене став відкриттям цього року, хоча як каже інтернет, це не перший їхній альбом. Стиль Diablo Swing Orchestra можна описати як суміш Therion і Abney Park, які виконують блюз, ска й саундтек до вестернів і "покемонів". Від Therion у них схильність до оперного співу і дещо важкої музики, від Abney Park - до чудового оркестрування пісень (тобто  використання правильних інструментів у правильних місцях). Коротше кажучи, якщо намагатися описати їхню музику словами, виходить якась несумісна бурда. На справі ж - абсолютно неповторна музика, ідеально професійно написана і виконана. Точно що не гуртом, а оркестром.

Взагалі, добре, що я одразу нічого про альбоми не написала, бо пропустила б "For My Parents" енного гурту Mono, про який тільки місяць тому дізналася. Так, з одного боку багато хто може зауважити, що це "не Sigur Ros", "нічого особливого", "інструментальне занудство" і т.д., але на мою думку альбом дуже мелодійний, акуратний і концептуальний. А те, що він без слів, то тільки музиці на користь, бо як не обов'язково шалено волати у мікрофон, щоб передати емоції - для того існує цілком достатньо музичних інструментів і нот.
У Mono, власне, музика передає спокій, велич, красу, світло і водночас із тим сум, самотність і подекуди трагізм. Все це сплітається в одне ціле у п'яти інструментальних композиціях, а дані композиції, у свою чергу, в один тематичний і нерозривний твір, яким є даний альбом. Красиво і професійно, якщо коротко.

І третій альбом, який, думаю, варто похвалити - "Des Wahnsinns Fette Beute" гурту Oomph! - абсолютно парадоксальний, неочікуваний і взагалі якось "не вписывающийся" в загальну картину їх творчості. Музика альбому ніби відображена в кривому дзеркалі, вивернута і покривлена, і тим не менш, саме ця покособоченість є її справжнім обличчям, суттю сучасної музики, відображенням її абсолютної порожнечі. Це вся сучасна естрада в усій її "красі", тобто потворності і фейковості.
Взагалі, близько половини пісень альбому, як наприклад "Regen", "Kosmonaut", вибиваються з мого постулату про криве дзеркало, і тому так однозначно характеризувати його, як я це зробила вище, досить помилково. Так що я на тому залишу слово про альбом за Ksan'oю і закінчу.

+1


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Підсумки музичного року (2012) / Итоги музыкального года (2012)


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно