Sutrong

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Музичні кліпи / Музыкальные клипы


Музичні кліпи / Музыкальные клипы

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Давно пора цю тему створити. Пропоную обмінятися думками з приводу найгірших і найкращих кліпів, а також скласти власну десятку улюблених музичних відео. Крім того, цікаво почути вашу думку з приводу таких питань:
1. Чи обов'язково кожному гурту знімати кліпи?
2. Чи розкриває кліп суть музики хоч іноді? І якщо так, то коли і в кого таке було?
3. Як ви ставитесь до цього явища, і не зовсім то музичного?

+1

2

Я почну з найкращих / найгірших кліпів.
Переважна більшість того, що генерують режисери і продюсери пострадянських виконавців - це :canthearyou: Але раз вже їхні "творіння" окупаються, то я не їх стану критикувати, бо у нас до цього так і ставляться - як до бізнесу. "А на "нет" и суда нет." :disappointed:
Але от європейцям пробачити якусь недоварену кашу ніяк не можу, хоча б тому, що вони - це не "Поющие трусы". Так що найгіршим кліпом, на мою думку, є "Hole To Feed" депеш мода. (Це не означає, що треба одразу ж його дивитись і псувати враження як про гурт, так і про їхню відеотворчість. ;)) Загалом, із того, що виходило у депешів з 2009, не було жодного кліпу, хоч трохи гідного їхньої творчості. :disappointed:
Але хай все те сумне лежить десь там собі подалі і не муляє очей.  :mybb: Прямо зараз зате є один гурт, який знімає просто таки шедевральні кліпи. Наприклад:

Here It Goes Again|Here It Goes Again

WTF|WTF

0

3

Мне нравится когда музыку накладывают на различное видео. Хотя это делают в основном любители, иногда получается не хуже чем "профессиональный" клип.
Люблю эту песню

Linkin Park ~ In the End

0

4

дюдіще написал(а):

1. Чи обов'язково кожному гурту знімати кліпи?

Нет, не обязательно, я всё равно их не смотрю  ^^

дюдіще написал(а):

2. Чи розкриває кліп суть музики хоч іноді? І якщо так, то коли і в кого таке було?

Наверно раскрывает, но всё равно, когда слушаешь собственные образы и образы клипа разнятся

дюдіще написал(а):

3. Як ви ставитесь до цього явища, і не зовсім то музичного?

Нейтрально. В основном слушаю мало современных групп (да и у тех что слушаю клипы не смотрю), а потому клипы не смотрю. Только концертные выступления. Так что пусть будет, к тому же есть действительно красивые и интересные вещи.

А вообще, хотя клипами это в полном смысле не назовёшь, но мне нравятся некоторые мэш-апы. Например:

The Final Teen Spirit Mashup

http://vkontakte.ru/video134405508_160367031?h=6f044e67132accc0&hd=1

0

5

Zorian написал(а):

иногда получается не хуже чем "профессиональный" клип

Або навіть краще).

Olivin написал(а):

В основном слушаю мало современных групп

Мало - це скільки? :question:

Olivin написал(а):

Только концертные выступления.

От на мою думку, краще б поважаючі себе гурти випускали із альбомом концертне видання замість кліпів. А кліпи були б бонусом для перших покупців або щось таке.

Olivin написал(а):

А вообще, хотя клипами это в полном смысле не назовёшь, но мне нравятся некоторые мэш-апы.

Весела штука, дурить мозок.) Так підозріло стає, коли гармонії співпадають, а по настрою якось не туди - щось не так, але не придерешся ж)).

0

6

дюдіще написал(а):

Мало - це скільки?

Из тех у кого, я хоть что-то более-менее постоянно слушаю (считаем ведь только активных XXI веке?): Coldplay, Diablo Swing Orchestra, Haggard (хотя они ещё в начале 90-ых созданы), Octopus Syng, She Wants Revenge, Wetdog, Yeasayer, Jil Tracy, HUMANWINE, The Deadfly Ensemble, The Dresden Dolls.
Итого: 11.
Всё остальное я могу послушать (например, я таки прослушала всю дискографию MGMT) альбом там или какую-нибудь композицию, но в основном всё это быстро выветривается (если не переходит в список, конечно). Так что относительно постоянно действительно не много.

дюдіще написал(а):

а по настрою якось не туди - щось не так, але не придерешся ж

А мне даже кажется, что такой Final Cutdown лучше звучит  ^^

0

7

Как это я пропустила эту тему? Видно просмотрела, когда было некогда http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9192-5.gif
Нужно наверстывать.

0

8

Поміркувала я трохи, і, нарешті, визначилася зі своєю десяткою улюблених кліпів.

№1 Pink Floyd - High Hopes|№1 Pink Floyd - High Hopes

http://www.dailymotion.com/video/x2amdq_pink-floyd-high-hopes_music

Завдяки цьому кліпу депеш мод, можна сказати, став моїм улюбленим гуртом і я познайомилась із Pink Floyd. Крім того, це ще й моя улюблена їхня пісня. Коротше кажучи, якийсь доленосний кліп).

№2 Depeche Mode – In Your Room|№2 Depeche Mode – In Your Room

Геніальний кліп, який об'єднує у собі всю попередню співпрацю Корбейна із депешами. Для мене він є крапкою у творчості Depeche Mode, і є підстави думати, що не тільки для мене.

№3 OK Go - This Too Shall Pass|№3 OK Go - This Too Shall Pass

Як то кажуть, "No comments").

№4 Radiohead – Just|№ 4 Radiohead – Just

Радіохеда в даному випадку це місце ніяк не стосується (ну або майже не стосується). Хоч би й це був кліп Нікіти, він би залишився тут само. Головне - ідея! Звичайно, можна одразу сказати, що у багатьох кліпів хороші ідеї, і ці ідеї ще й зображають музику, але в цьому конкретному кліпі... Ну от на все можна дати відповідь, не обов'язково 100% вірну, але хоч якусь, хоч теорію. А ви запропонуйте відповідь на питання цього кліпу). Не вийде! Тому що якщо ви дійсно відповісте, то ляжете на асфальт точно як той дядько.

№5 Oomph – Supernova|№ 5 Oomph – Supernova

А це такий рідкісний випадок, ледь не унікальний, коли для мене кліп якимсь чином відобразив сенс не тільки пісні, а всього альбому, і творчості гурту взагалі.

№6 Unkle - Rabbit in your Headlights|№ 5 Unkle - Rabbit in your Headlights

Просто люблю теорії про контроль дійсності розумом). А тут і пісня, і кліп якраз про це).

№7 Franz Ferdinand - Jeremy Fraser|№7 Franz Ferdinand - Jeremy Fraser

Історія аналогічна кліпу №1, тільки з тією різницею, що цей відкрив мені не улюблений гурт, а так званий №3 в моєму списку. І цей "номер три" був не якимсь лівим депеш модом, а, власне Franz Ferdinand'ом.  :)

А взагалі, я щось якось розтринділася, і то не є добре).

№8 The Horrors - She Is the New Thing|№8 The Horrors - She Is the New Thing

№9 Feeding Fingers - Fireflies Make Us Sick|№9 Feeding Fingers - Fireflies Make Us Sick

№10 Evanescence - Bring Me To Life|№10 Evanescence - Bring Me To Life

Olivin написал(а):

А мне даже кажется, что такой Final Cutdown лучше звучит

А от з позиції Нірвани пісню попсували. http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9184-2.gif

Ksana написал(а):

Нужно наверстывать.

Мені вже цікаво.  :)

+1


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Музичні кліпи / Музыкальные клипы


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно