Sutrong

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Підсумки музичного року (2010) / Итоги музыкального года (2010) <


Підсумки музичного року (2010) / Итоги музыкального года (2010) <

Сообщений 1 страница 30 из 32

1

дюдіще написал(а):

Уже майже грудень, а це значить, що зовсім скоро почнеться 2010 р. Я пропоную вам підсумувати музичні події майже минулого року. Особисто для мене цікаво дізнатись, хто і що почув нового, а точніше:

1) Які альбоми/сингли/EP і т. д. з тих, що вийшли цього року ви послухали; що з того сподобалось, що не дуже, а що зовсім не пішло.
2) Може хто бачив які нові цікаві відеокліпи (а може якісь жахливі, то попередьте, щоб ми часом не наткнулися).
3) І взагалі, як для вас пройшов цей рік у музичному плані (концерти, новини, award`и...).

Думаю, було б дуже непогано робити висновки наприкінці кожного року.


Уже почти декабрь, а это значит, что совсем скоро начнется 2010 г. Я предлагаю вам подытожить музыкальные события почти прошлого года. Лично для меня интересно узнать, кто и что слышал нового, а точнее:

1) Какие альбомы / синглы / EP и т. д. из вышедших в этом году вы послушали; что из того понравилось, что не очень, а что совсем не пошло.
2) Может кто видел какие новые интересные видеоклипы (а может какие-то ужасные, то предупредите, чтобы мы случайно не наткнулись).
3) И вообще, как для вас прошел этот год в музыкальном плане (концерты, новости, award `и ...).

Что ж, думаю, в преддверии 2011 года самое время подвести итоги 2010 года. Думаю, дюдіще не обидится, что объявили продолжение созданной ею темы (2009) в её отсутствие.
Темы те же (указанные выше) только для этого года.

Теги: подведение итогов,оценка, альбомы, синглы, концерты

+2

2

В общем вот:

Tarja - What Lies Beneath (symphonic metal,power metal)

Нормально. Всё ровно, чётко, на уровне. Прослушал – забыл, что вообще слушал. Т.е. восторга особо не было, но и раздражения тоже.

MGMTCongratulations (indie rock)

Если честно, то во время прослушивания не покидало ощущение, что слушаю сольники Сида Барретта, обработанные под «новую волну» и современную инди музыку. В целом неплохо, есть несколько приятных вещиц. Хотя заявленная психоделичность не наблюдается ни разу (несмотря на то, что пришло на ум сравнение с Сидом).

Bongripper - Satan Worshipping Doom (sludge, doom metal)

Понравилось. Весьма красивая и атмосферная «вязкая» и мрачная музыка, местами вероятно даже пугающая. Что главное – никакого вокала. Потому что есть у меня подозрением, что был какой-нибудь гроул или скрим, что, велика вероятность, убило бы в моих глазах всю красоту музыки.

John Zorn - In Search of the Miracolous (jazz, avant-garde)
А вот этот альбом я бы назвала лучшим альбомом 2010 из мной прослушанных. Удивительно красивая инструментальная музыка с отсылкой к джазу. Даже не знаю, что ещё написать. Просто прекрасно.

Scorpions - Sting In The Tail (hard rock)

Это не должно было стать последним альбомом одной из моих любимых групп. Впрочем, они всего лишь повторили печальную тенденцию некоторых других групп – последний альбом по сути представляет собой высасывание из пальца и переделывание старого материала. Впрочем, вполне логично: группы распадаются либо когда кто-то умирает, либо когда-то кто-то с кем-то основательно поругался, либо когда группа не может предложить ничего больше.

Yeasayer - Odd Blood (indie rock)

А вот это пожалуй одна из моих любимых популярных ныне инди-групп. Во всяком случае их песни отнюдь не кажутся мне заунывными. И ах да, мне нравится вплетение в музыку разных этно-мотивов и её плавное раскачивание, которое однако не кажется прямым и понятным.

Anathema - We're Here Because We're Here (progressive rock)

Унылейший альбом.  Не завидую тем, кто усиленно ждал выхода этого альбома все 7 лет. Впрочем, кому-то понравилось. Прог в виде далёком от лучшего и хорошего.

Robert Plant
- Band of Joy (pop rock)

Не надо слушать сольники, написанные много-много лет спустя после творческого рассвета. Не надо. Это страшная вещь. Можно сильно разочароваться. Впрочем, если посмотреть на всё это дело с другой стороны – весело же. Но всё равно Плант уже не торт.

0

3

7 ноября побывала на концерте Rhapsody of fire. Это был их первый концерт в России

0

4

Альбомы:

Начну с любимого.
"Truth or Dare" - первый англоязычный альбом немецкой группы Oomph! (Neue Deutsche Härte). Никогда не была против их англоязычных песен (которых бывало не более 2-3 в альбоме), но самыми сильными всегда были именно немецкие. Последние два альбома (2006 и 2008) были полностью на немецком, что мне, если честно порадовало. Нет, я не против английского. Просто спустя 20 лет, группе уже не нужно себя рекомендовать, и переживать, что их кто-то не поймет. Куда там, в Киеве, Москве толпа пела вместе с ними по-немецки. Но вот наступил 2010 - пора для нового альбома - а песен-то новых нет. Вот и решили они, наверное, перевести несколько хитов на английский. Должна признат, что вышло лучше, чем я ожидала, но не лучше, чем оригинал. Хотя, была пара песен, которые в переводе оригиналу не уступают (Land Ahead feat. Sharon Den Adel и True Beauty is so Painful). Если кому интересно (может, дюдіще), вот плейлист:

Свернутый текст

Ready or Not (I'm Coming) - 03:23
Burning Desire feat. L'Âme Immortelle - 03:48
Song of Death feat. Apocalyptica - 03:54
God is a Popstar - 03:55
Labyrinth - 04:13
The Final Match - 03:33
Crucified - 03:34
Sandman - 03:49
Sex is not Enough - 03:41
Land Ahead feat. Sharon Den Adel - 04:08.
Wake up! - 03:32
The Power of Love - 04:04
True Beauty is so Painful - 03:03
The First Time Always Hurts - 04:00
Dream Here (With Me) feat. Marta Jandova - 03:55
On Course - 03:36

Что касается моей оценки... Сам по себе "альбом" не плох (все таки, не самые худшие песни выбирали... хотя, нет моих любимых). НО, есть всегда "но". Меня весьма огорчил сам факт "прогибания" под американского слушателя. А как еще это назвать?

"The End Of Days" - Abney Park (Steampunk).
После их великолепного альбома 2008 ("Aether Shanties") я немного переживала. Не хотелось испытать разочарование. Но его не было. Новый альбом невероятно хорош. Конечно, пока рано сравнивать его с Aether Shanties (слишком мало я его прослушала), но я попробую.
В общем, могу сказать, что этот альбом - достойное продолжение предыдущего. Именно - продолжение, ибо в моей голове они воспринимаются как одно целое. Полностью сохранилась атмосфера альтернативного ретро-мира и своеобразного стимпанк-кабаре с постоянными скачками от бурлеска к гротеску. Те же восхитительные богатые мотивы, оригинальное звучание и многообразие настроений. Похоже, стало немного больше женского вокала. Но есть одно небольшое отличие: в "Aether Shanties" практически полностью отсутствовали восточные мотивы, свойственные более ранним альбомам, но в The End Of Days они вернулись.
В каком-то смысле, меня поразила песня  "Letter Between a Little Boy & Himself as an Adult". Не только поразила, но и вдохновила.

Свернутый текст

В прошлом году я написала историю, по которой будем делать игру. Но финал был открытый. Босс захотел продолжение, но я даже понятия не имела, как же все разрешить. До вчерашнего дня. Спасибо Abney Park.

И отдельного внимания стоит музыка в этом треке. По "музыкальности" я бы сравнила "Letter Between a Little Boy & Himself as an Adult" с "Викторией" из "Aether Shanties".
Улыбнула песня "Space Cowboy". Космос и ковбои - весьма любимые мною темы, а их сочетание  :rolleyes: (наверное, все дело в моей любви к "Светлячку"). Более по трекам рассудить не могу, ибо еще хорошо не вникла. Но моя оценка - отлично.

"Poison Awaits" от Darkseed (Gothic Metal).
Раскладывать по полочкам не буду. Звучание неплохое, но уже не тот Darkseed, который я когда-то полюбила.

"Brothers" (The Black Keys) (Blues-rock). The Black Keys - это группа, у которой просто не бывает плохих альбомов. Можно не любить все их творчество, если стиль не по вкусу, но если понравится, то все. Ну, что сказать? Очередной отличный альбом) Кстати, обложка альбома тоже отменная.

Свернутый текст

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/93/The_Black_Keys_-_Brothers.jpg

"Театр Демона" Короля и Шута (Панк-рок). Неудачный, как по мне, альбом. Есть в звучании что-то новое, но совсем нереализованное. Последний успешный (и, скорее всего, лучший) альбом - "Продавец кошмаров". Вот его, действительно, можно было смело включать и слушать каждый трек. Новый же альбом не предоставил мне ни одной сносной песни.


Синлы:

Тот же Oomph!. Их сингл "Sieger" - самое большое разочарование за все годы, что я слушаю Oomph!. Песня ужасна. Радует одно, это был не "творческий порыв", а всего лишь трек, написанный на заказ, для какой-то игровой платформы.

Далее, "Ernten was wir säen" (Die Fantastischen Vier cover). Скажу так, их каверы (до 5 штук соберется) всегда были лучше оригиналов, и этот не исключение. Песня, слушабельна только в таком исполнении. Оригинал же прост  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/4743-2.gif Но, даже так, я не в восторге, просто стиль немного не их.


Клипы:

Клипов в 2010 видела немного, но буду дополнять по мере "вспоминания".
Расскажу о группе, которая некогда занимала 2-е место после Oomph! -  My Chemical Romance (Alternative rock, pop punk, post-hardcore).
Их клипы всегда отличались особым колоритом, драйвом и впечатляющими массовками. Наверное, их изюминкой было некое внутренне противоречие. Если почитать тексты, то они весьма печальные, заунывные и трагические. Но по клипам и музыке этого не скажешь. Если готы млеют от "романтики смерти", то "Романсы" поют о романтике жизни и неизбежности смерти. По сути, мне их видео всегда напоминали не клипы, а короткие мюзиклы (особенно Helena и The Ghost of You).

Краткий обзор видеоклипов (3 мин.)

Но вот последние два видео (из нового альбома) сохранили драйв, но, похоже, потеряли ту самую изюминку.
.
"Na Na Na"

Свернутый текст

Насколько я понимаю, их новый антураж это яркие 60-е и безумный мир автогонок. А еще претензия на ретро-футуризм (все эти лазерные пестики). Увы, не ново. В общем, смысла в происходящем не больше, чем в, собственно, названии песни "На На На".

"SING"

Свернутый текст

И снова одну идею они проносят сквозь весь альбом (так было и в предыдущих альбомах, но не так явно). Жаль только, "идея" в этот раз плавает на поверхности.
Печально это признавать, но их идеи слегка исчерпались после того, как вокалист (он же автор песен) бросил пить.

З.Ы. Я пока на этом остановлюсь. А потом продолжу дополнять этот пост.

0

5

Olivin, спасибі вам велике, що ви не забули про цю тему! Я вже боялася, що доведеться за 2 тижні до Нового року її створювати, а це, саме собою, не дуже добре... Коротше кажучи, я дуже рада, що ініціативу підхопили)

Говорячи про 2010, він жахливий. Це не значить, що не вийшло нічого хорошого, але, як на мене, жодного альбому не було такого, щоб вах! Навипускали купу матеріалу, який сам по собі не має ніякої цінності, його, може рік, два, чотири послухають і забудуть. Я то не проти, сміття теж має бути, воно і з'являється кожного року в таких само кількостях, але коли немає (або не видно) серед усього цього чогось дійсно таки вартого уваги, це вже страшно і сумно.

Я подумаю про більш-менш кольорові альбоми, і тоді напишу, але висновок є уже: рік провальний.

Olivin написал(а):

Прослушал – забыл, что вообще слушал.

От. Коли такого, ну добре, 5 альбомів, то це нормально. Але коли це 90% з усього прослуханого за рік, то  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9192-5.gif

Olivin написал(а):

MGMT – Congratulations

Ой, про цей альбом всі так погано відгукувалися протягом року, що його і слухати страшно. :) Гурт дуже шкода, їх тепер лейбл з'їсть.

Olivin написал(а):

John Zorn - In Search of the Miracolous

Треба би його послухати, раптом ваші слова і для мене справдяться).

Olivin написал(а):

Впрочем, они всего лишь повторили печальную тенденцию некоторых других групп – последний альбом по сути представляет собой высасывание из пальца и переделывание старого материала.

Зате вони живі, і досі виступають (хоча, на жаль, уже треба казати "виступали"). Для таких великих гуртів це вже обов'язок. Ті ж U2, Depeche Mode, та не дай боже їм розвалитися! Одна справа, коли тебе слухають мільйонів так 10, то вони переживуть, а коли ти відомий половині планети (а то і більше), краще вже випускати якусь дурню, зате продовжувати виступати.

Olivin написал(а):

Не завидую тем, кто усиленно ждал выхода этого альбома все 7 лет.

Гурт вирішив познущатися над своїми фенами...

Ksana написал(а):

"Truth or Dare" - первый англоязычный альбом немецкой группы Oomph! (Neue Deutsche Härte).

Про них я, може, ще згадаю, так що поки що промовчу.

Ksana написал(а):

"The End Of Days" - Abney Park (Steampunk).

От же зелені огірочки! Я якимсь боком цей альбом пропустила, а тепер уже потяг поїхав, так що так я його і не почую. :disappointed: Але я впевнена, що оце точно ті, хто не сиділи у підвалі, а творили, працювали, і написали щось шикарне.

Ksana написал(а):

Но есть одно небольшое отличие: в "Aether Shanties" практически полностью отсутствовали восточные мотивы, свойственные более ранним альбомам, но в The End Of Days они вернулись.

Все, хоч я і не слухала цей альбом, але не сумніваючись називаю його найкращим в 2010 році.

Ksana написал(а):

Тот же Oomph!. Их сингл "Sieger" - самое большое разочарование за все годы, что я слушаю Oomph!.

Цікаво-цікаво. Обов'язково послухаю. У мене є надія, що ти драматизуєш ситуацію, і все там у них нормально.

0

6

З подій - це, звісно, фестиваль Global East Rock Festival 2010

Дивитись|Закрити

З музики - новий альбом Ozzy Osbourne "Scream"
[myimg]http://s59.radikal.ru/i164/1012/32/29d6d200e3ef.jpg|lytebox|Scream[/myimg]

0

7

дюдіще написал(а):

От. Коли такого, ну добре, 5 альбомів, то це нормально. Але коли це 90% з усього прослуханого за рік, то  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9192-5.gif

Вывод, надо забить на 2010 год и покопаться в чём-нибудь более раннем  :music:

дюдіще написал(а):

Ой, про цей альбом всі так погано відгукувалися протягом року, що його і слухати страшно. :) Гурт дуже шкода, їх тепер лейбл з'їсть.

Я, честно говоря, ничего ужасного не услышала. Как относилась к ним прохладно, так и отношусь. Хотя предыдущий альбом был лучше.

дюдіще написал(а):

Одна справа, коли тебе слухають мільйонів так 10, то вони переживуть, а коли ти відомий половині планети (а то і більше), краще вже випускати якусь дурню, зате продовжувати виступати.

Верно, но не всегда. Например, лично мне кажется, Rolling Stones надо было развалиться где-нибудь в 70-ых и остаться легендой, чем скатываться по наклонной   :disappointed:

0

8

дюдіще написал(а):

Я якимсь боком цей альбом пропустила, а тепер уже потяг поїхав, так що так я його і не почую.

Почему?

дюдіще написал(а):

Все, хоч я і не слухала цей альбом, але не сумніваючись називаю його найкращим в 2010 році.

Ага, потому что из разряда твоих интересов и так ни один альбом не вышел))

дюдіще написал(а):

У мене є надія, що ти драматизуєш ситуацію, і все там у них нормально.

У меня тоже была такая надежда. Каждый раз надеюсь, когда пытаюсь переслушать)
[audio]http://playfile.ru/get/285985/[/audio]
Может, это и не так плохо, но зная, на что они способны, кажется, что это регресс - от сложного к примитивному.

0

9

Olivin написал(а):

и покопаться в чём-нибудь более раннем

на 1 рік назад  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9184-2.gif
А взагалі, іще існує можливість, що цього року вийде той 1 суперальбом, який би хотілося почути.

Olivin написал(а):

Например, лично мне кажется, Rolling Stones надо было развалиться где-нибудь в 70-ых и остаться легендой, чем скатываться по наклонной

Не знаю, куди вони там скатилися, але по-моєму, на їх популярності це не так уже і позначилось).

Ksana написал(а):

Почему?

Тому що більше їх мені краще не слухати. Для всього свій час.

Ksana написал(а):

Ага, потому что из разряда твоих интересов и так ни один альбом не вышел))

Ну чому ж) Я би навряд чи слухала альбомів так 20, якби вони мене не цікавили. :)  Просто не кожного ж року улюблений гурт альбоми випускає.  :rolleyes:

Ksana написал(а):

Может, это и не так плохо, но зная, на что они способны, кажется, что это регресс - от сложного к примитивному.

Звучить як недороблений експеримент, на який краще не звертати уваги. http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9196-3.gif

0

10

дюдіще написал(а):

на 1 рік назад  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9184-2.gif
А взагалі, іще існує можливість, що цього року вийде той 1 суперальбом, який би хотілося почути.

У меня этот предел колеблется от одного до 60 и более лет назад  ^^
Что за альбом?

дюдіще написал(а):

Не знаю, куди вони там скатилися, але по-моєму, на їх популярності це не так уже і позначилось).

А причём тут популярность? Популярный - не всегда значит хороший (хотя это в общем-то субъективный критерий)

0

11

Стосовно новоявленої музики, почну із незначного - Electric Toys (The Dig).
Нащо я їх згадую, якщо вони незначні зараз поясню. Справа в тому, що цього року мною перевірялася теорія про те, що музичні концерни ігнорують справжні таланти, тож я намагалася слухати та аналізувати все, що виходило від нових гуртів. Поки що результат не дуже втішний: ні в Англії, ні в США нічого нормального і невідомого одночасно не знайшлося. (А нового, нормального і відомого тим паче. :D)
The Dig, як на мене, найнормальніший представник з усіх новоявлених гуртів, бо у них є... http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9200-4.gif аж 3 достойних пісні). Щоправда, музика їхня - це щось середнє між Fairytales Рибака і Phrazes for the Young Касабланкаса, так що навряд комусь сподобається.

От зараз говорю про нові гурти, згадала один альбомчик, Pulled Apart by Horses називається, від одноіменного гурту. Що цікаво, рекламували їх страшенно не тільки журналісти, так іще й інші музиканти. В результаті :x Яскрава демонстрація того, як все можуть зіпсувати воплі. Я досі сумніваюсь, чи не скачав мені комп'ютер щось не те. :suspicious:

Але не буду про страшне, а краще зачеплю одну веселу збірку під назвою Amanda Palmer Performs the Popular Hits of Radiohead on Her Magical Ukulele.
Зазвичай кавери втрачають енергетику пісні та подекуди ще і її наповненість музичним матеріалом. Аманда дуже вдало показала як це відбувається: обдерла із пісень всю шкіру, м'ясо, нерви, кров а залишила тільки скелет-гармонії плюс укулеле. Більш того, для особливо терплячих вона припасла "подаруночок" у вигляді двох каверів на "Creep" з таким вокалом, що застрелитись хочеться.
Її "альбом" було б значно краще назвати "Відчайдушна Аманда та її укулеле". Так би хоча б обкладинка до нього підійшла.

Свернутый текст

http://s010.radikal.ru/i314/1012/21/143c81a72e39.jpg

От тепер на контрасті я маю чудову можливість похвалити кавер OOMPH! Ernten was wir säen, але не хочу говорити про цю річ як про кавер.

Ksana написал(а):

Но, даже так, я не в восторге, просто стиль немного не их.

Мені якраз стиль цей вкрай сподобався: він прогресивний, і це головне. Я дуже сумніваюсь, що OOMPH! зупиняться на тому звучанні, яке в них зараз, тому що експерименти тільки почались. Так от, якщо цьому гурту в якусь сторону треба рухатись, то особисто мені дуже б хотілося, щоб наступний альбом був у такому ж дусі, як і кавер... Але не буду відхилятися від теми.

Я казала, що ще згадаю Truth or Dare. Взагалі-то, як альбом я його не розглядаю, але раз вже Ksana про нього відгукнулась, то я теж не промину можливості про цю збірку поговорити: все таки не кожного дня гурти за переклад беруться. Дуже цікаве рішення, якого я ще не зустрічала, і цілком якісне його втілення. Єдине що, мене не дуже радує підбір пісень (особливо перші 2), і щось нехороше із музикою в Crucified. Збірка точно не для зацікавлення нових людей.

Ksana написал(а):

Но вот наступил 2010 - пора для нового альбома - а песен-то новых нет. Вот и решили они, наверное, перевести несколько хитов на английский.

І це рішення було набагато краще, ніж якби вони випустили якусь дурню на кшталт "Sieger".

Olivin написал(а):

У меня этот предел колеблется от одного до 60 и более лет назад

Починаючи від Баха та Вівальді).

Olivin написал(а):

Что за альбом?

Вам, на жаль, не сподобається. Радіохед обіцялись.

Olivin написал(а):

А причём тут популярность?

Я про те, що фенам, як видно, більше сподобався варіант "скочування", ніж розвал гурту.

0

12

дюдіще написал(а):

Але не буду про страшне, а краще зачеплю одну веселу збірку під назвою Amanda Palmer Performs the Popular Hits of Radiohead on Her Magical Ukulele.
Зазвичай кавери втрачають енергетику пісні та подекуди ще і її наповненість музичним матеріалом. Аманда дуже вдало показала як це відбувається: обдерла із пісень всю шкіру, м'ясо, нерви, кров а залишила тільки скелет-гармонії плюс укулеле. Більш того, для особливо терплячих вона припасла "подаруночок" у вигляді двох каверів на "Creep" з таким вокалом, що застрелитись хочеться.
Її "альбом" було б значно краще назвати "Відчайдушна Аманда та її укулеле". Так би хоча б обкладинка до нього підійшла.

Как ни странно, мне захотелось послушать. Потому что Аманда Палмер (мне таки нравится The Dresden Dolls и как она там поёт) и потому что укулеле. А издевательства над Радиохэд я не боюсь  ^^

дюдіще написал(а):

Я про те, що фенам, як видно, більше сподобався варіант "скочування", ніж розвал гурту.

Я неправильный "фен"  :disappointed:

0

13

дюдіще написал(а):

Тому що більше їх мені краще не слухати. Для всього свій час.

Ох, не понимаю я твоих законов)

дюдіще написал(а):

Звучить як недороблений експеримент, на який краще не звертати уваги.

Ладно, представим, что так и есть)

дюдіще написал(а):

особисто мені дуже б хотілося, щоб наступний альбом був у такому ж дусі, як і кавер

Соглашусь. Любопытно было бы послушать. Стоит отметить, что такая тенденция в стиле наметилась еще с Sandmann.

дюдіще написал(а):

Єдине що, мене не дуже радує підбір пісень (особливо перші 2)

Без Ready or Not нельзя. Хит из хитов  :disappointed:
Burning Desire и на немецком не была шедевром, а в переводе еще слабее.

Хочу взять свои слова обратно, насчет того, что Sieger - худшая их песня. Не совсем корректно сравнивать, но хотелось бы слегка соффтопить - самое унылое, что я слышала - это песня, которую поет Деро со своей "протеже" ( :x ) Миной Харкер, из ее альбома.

дюдіще написал(а):

щось нехороше із музикою в Crucified

Кажется, я знаю, что тебя смутило. В оригинале этой песни (Gekreuzigt) существует 2 версии. Так вот Crucified - это Gekreuzigt 2006. Эта версия мне самой не нравится. Я люблю старую.

дюдіще написал(а):

І це рішення було набагато краще, ніж якби вони випустили якусь дурню на кшталт "Sieger".

Но ведь они выпустили и эту "дурню" ^^

0

14

Про кліпи в 2010.
Я не дуже багато їх цього року дивилася, але є два, які сподобалися:

Yeasayer - Madder Red|Yeasayer - Madder Red

Дуже шкода те миле створіння.  :'(

Fran Healy — Buttercups|Fran Healy — Buttercups

А цей кліп мене повеселив.

Хоча що характерно, музика мені їхня не сподобалась.
Далі, що стосується музичних подій, то у мене був надзвичайно важливий рік - закінчення муз. школи. Про це вже трохи ішла мова в "Книзі радості", так що не буду нічиїм часом і увагою зловживати).
Тим паче, що ще ніяк не можна пропустити 4 найкращих (на мою думку) релізи 2010 року:
1. Surfing the Void (Klaxons)
Альбомчик, чесно кажучи, скажений. Суцільний хаос, в якому шуму вдвічі більше за музику. Бідна мелодія губиться в електронних звуках, ударних і гітарах, які замість її обрамляти, створюють какофонію. При цьому альбом мені чомусь сподобався. До нього просто звикнути треба.

2. The Suburbs (The Arcade Fire)
Що варто в альбомі найвищої похвали, так це шедевральні тексти пісень: метафоричні і, що головне, змістовні. Особливо мене вразила Ready to Start - це тепер один з улюблених текстів.
А от журналісти нічого, як видно, не зрозуміли (це ще м'яко кажучи). Побачили назву альбому, і давай шпарити "який чудовий альбом про природу!", "нарешті слухач може відпочити від міста!" і т. ін. в такому ж дусі. :tired: Звичайно, всі розуміють і музику і тексти по-своєму, але якби ж то там всі пісні відповідали тематиці "countryside", а не якийсь індик лінивий послухав першу пісню і вирішив, що для рецензії цього достатньо...
Але то проблема журналістів. А у The Arcade Fire проблема інша: немає розвитку в музиці. Не обов'язково музичного - музичний матеріал зараз у багатьох знаходиться в стані примітивному. то таке.  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9196-3.gif У сучасній музиці є така неймовірно класна штука, як емоційність. От емоційного розвитку багатьом пісням The Arcade Fire і не вистачає. Є у них вже настільки бліді і невиразні пісні, що їх було б краще повикидати.
Але вцілому альбом непоганий, як на мене - найращий з усієї їхньої творчості.

Далі 3. Imperfect Harmonies (Serj Tankian)
От кому і емоційності не бракує, і свіжих ідей у записі. Альбом Сержа - дуже гарний приклад того, як симфонічний оркестр змінює і вдосконалює звучання.
Сама по собі музика зовсім нескладна (можна навіть сказати, що примітивщина http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/4743-4.gif) і базується на мелодії вокалу + такому собі акомпанементі від оркестру або ф-но. Зате обгортка від цукерки - це шедевр. Якимсь чином все це маленьке і незначне було так класно орекестровано, так якісно і душевно виконано, що не може не подобатись. Я від альбому в захваті. Його звучання, виконання, поєднання ліричних мелодій із масштабністю оркестру - еталон для всіх, хто пише музику. Виявляється, головне не те, що написано, головне, як це звучить. Геніальне, як то кажуть, просто.
Але до всього вищесказаного у мене є одне зауваження: чи правильно вихваляти альбом, який використовує оркестр як прикрасу - для прикриття своєї недосконалості?
Я не думаю, що оркестр є тим допоміжним засобом, яким його бачить Серж. В усі часи він був величчю музики, найбільшим досягненням в розвитку виконання і композиції. Є таке неписане правило: не оркестр має грати для композитора, а композитор має писати для оркестру. Але це я вже, мабуть, до бідного Сержа надто високі вимоги висуваю.  :D
І все ж таки, а чому тоді Брендон Флаверз зумів обійтис без оркестру?

4. Flamingo (Brandon Flowers)
Грандіозний, яскравий, просто таки феєричний початок альбому - "Welcome to Fabulous Las Vegas" - засліплює так, що всі подальші пісні могли би бути повним фарсом, а все одно сподобалися б. Але далі йдуть не менш чудові "Only the Young", "Playing With Fire", "Jacksonville", "Right Behind You". Мене першого дня альбом просто вбив своїм світлом. Я би не сказала, що він радісний чи там оптимістичний, але, боже, яке аранжування! Таке враження, що альбом сонечко написало, а не Флаверз). Навіть із таких мінорних пісень, як "Playing With Fire" виходять промінчики. Я із радістю називаю "Flamingo" найкращим альбомом 2010 року, але не забуду також додати дьогтю: коли світло розсіюється. на жаль, не залишається нічого.

Olivin написал(а):

А издевательства над Радиохэд я не боюсь

Яка радість. :D  А як щодо розчарування у вокалі Аманди і можливостях укулеле?

Olivin написал(а):

Я неправильный "фен"

Та навряд. Має ж бути хтось, хто ще критично мислить. Тільки краще самим фенам цього не казати.

Ksana написал(а):

Ох, не понимаю я твоих законов)

Вибачай, що не можу їх пояснити).

Ksana написал(а):

Стоит отметить, что такая тенденция в стиле наметилась еще с Sandmann.

Ой, точно! Значить, є досить велика вірогідність продовження роботи в цьому ж дусі.

Ksana написал(а):

песня, которую поет Деро со своей "протеже" ( :x ) Миной Харкер, из ее альбома.

Що за пісня? Я хочу послухати.

Ksana написал(а):

Так вот Crucified - это Gekreuzigt 2006.

У мене питання: що їм стукнуло в голову переробляти цю пісню? Новий варіант мене чомусь смішить.

Ksana написал(а):

Но ведь они выпустили и эту "дурню"

А тепер уяви цілий альбом такої дурні, і порадій, що вони натомість випустили Truth or Dare.

Отредактировано дюдіще (2010-12-24 21:16:31)

0

15

дюдіще написал(а):

У мене питання: що їм стукнуло в голову переробляти цю пісню? Новий варіант мене чомусь смішить.

Не знаю. Помнится, что классический Gekreuzigt  - это первая песня, которая понравилась мне из "старья". Новая версия откровенно разочаровала. Может ты помнишь, что на эту песню я тебе не разрешила смотреть клип (Остальным, для справки: я не изверг, дюдіще сама спросила, что ей стоит смотреть, а что нет)?
Вообще гиблая была идея.

дюдіще написал(а):

А тепер уяви цілий альбом такої дурні

http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/4742-2.gif 

дюдіще написал(а):

Що за пісня? Я хочу послухати.

Песня, к счастью, не передает всего ее "таланта".
[audio]http://playfile.ru/get/286082/[/audio]
Как он вообще мог за нее взяться? Это же ужас. В Монстре у них есть песня, с ее подпевкой (Bis zum Schluss). Если на записи ее хоть как-то слышно, то в живую (смотрела концерт пару лет назад) она только рот открывает.

P.S. Пока я искала для тебя их песню, нашла кое-что новенькое для себя. Деро с Миной спели песню Ника Кейва и Кайли Миноуг
"Where the wild Roses grow" (думаю, все ее слышали?) Когда-то она мне ужасно нравилась, но я даже подумать не могла, что Деро ее споет.
Качество звука ужасное (хорошо слушать в наушниках), но все равно слышно, что Дэрыч молодец)) А она - нет  :dontcare:
Эх, надо бы кавер сделать! :idea:
Но не быть этому. Просто выступление в рамках Pop meets Classic 2010.
Вот песня:
[audio]http://playfile.ru/get/286083/[/audio]

Но, лучше, видео посмотри. Ха-ха, ржака! Два Флюкса))

0

16

дюдіще написал(а):

Яка радість. :D  А як щодо розчарування у вокалі Аманди і можливостях укулеле?

Самое забавное, что мне понравилось. Такая приятная немного медиативная музыка (за счёт укулеле). Особенно порадовали  High And Dry и Idioteque. Причём я скажу сейчас явное еретичество, но версии Палмер и её "волшебного укулеле" мне понравились больше, чем оригинал  :unsure:

0

17

Ksana написал(а):

Песня, к счастью, не передает всего ее "таланта".

І без того достатньо.

Ksana написал(а):

Как он вообще мог за нее взяться?

Я знаю! :idea: Вони друзі!

Ksana написал(а):

то в живую (смотрела концерт пару лет назад) она только рот открывает.

І слава богу.

Ksana написал(а):

Деро с Миной спели песню Ника Кейва и Кайли Миноуг "Where the wild Roses grow"

Ой ні. Тільки не її. Це святе. Не можна переспівувати цю пісню. Нічого хорошого із цього не вийде. Кейва не переспівати.
Може, я вночі послухаю. Тоді мізки відключаться і перестануть порівнювати).

Olivin написал(а):

Причём я скажу сейчас явное еретичество, но версии Палмер и её "волшебного укулеле" мне понравились больше, чем оригинал

Знаєте, мене вкрай дивує те, що ви піддаєте свою точку зору стосовно Радіохед своїй же критиці).

0

18

дюдіще написал(а):

Знаєте, мене вкрай дивує те, що ви піддаєте свою точку зору стосовно Радіохед своїй же критиці).

Нет, просто если не нравятся Радиохэд, то это не значит, что мне понравится любой кавер на Радиохэд ;)

0

19

дюдіще написал(а):

І без того достатньо.

Серьезно?) Значит, всей правды тебе знать не нужно)

дюдіще написал(а):

Я знаю!  Вони друзі!

Жаль, что у нет более талантливых друзей) Вообще, любое протежирование, по сути, это вложение денег в развивающийся проект. Как застройка квартиры под ключ) Но вот чем он думал, когда решил вложить деньги/силы/время в это!

дюдіще написал(а):

І слава богу.

Когда они пели вместе, казалось, что ей выключили микрофон, при том, что Деро было слышно прекрасно. А в сольных партиях, он так напрягала горло, что мне казалось, что у нее сейчас глаза вылезут)

дюдіще написал(а):

Ой ні. Тільки не її. Це святе. Не можна переспівувати цю пісню. Нічого хорошого із цього не вийде

А бывали случаи?

дюдіще написал(а):

Може, я вночі послухаю. Тоді мізки відключаться і перестануть порівнювати).

Ну что, послушала уже?

дюдіще написал(а):

Кейва не переспівати

Не в обиду Кейву, но мне Деро показался, если не лучшим, о вполне достойным. И не только потому, что я люблю Умф. Просто ему (Деро) подходят песни с таким... "глубоким" вокалом. Не зря он так любит перепевать Синатру)

0

20

Ksana написал(а):

Но вот чем он думал, когда решил вложить деньги/силы/время в это!

Напевно щось на кшталт "Ой, клас! Я буду співати разом із Міною! Ура!!!" До того ж, з його боку цілком логічно вважати, що Міна - одна з найкращих співачок у світі.

Ksana написал(а):

А бывали случаи?

Не з цією піснею, але було. Як вийявилось, невдалий кавер може дуже сильно підкосити репутацію гурту, так що мені якби було трохи страшно цього разу.

Ksana написал(а):

Ну что, послушала уже?

Так як на ніч я весь час про це забувала. то вирішила ризикнути вдень, і я не шкодую. Хто б це не був, якщо щось зроблено погано, це треба вміти приймати і визнавати. Щоправда, на моє величезне здивування тут цього не сталося. Хоча це як подивитися, звичайно.
Якщо розглядати цю пісню в плані виконання Деро, то я була вражена. Зовсім не думала, що мені сподобається, а тим паче не думала, що ця пісня підійме Деро до рівня моїх улюблених вокалістів (і Ніка Кейва разом із ними). :|
Але що стосується Міни... Я би сказала, кого її голос мені нагадує, але це не зовсім культурно, особливо враховуючи, що декотрі (тобто я) тут і зовсім співати не вміють. Так що просто зауважу, що виконано було значно і значно гірше за оригінал.
Отже, якщо додати все це разом і плюс музику, то висновок такий:
1. Як кавер - все погано.
2. Як виконання - теж все погано. Тому на хорі нас вчили: якщо хоч маленька дрібничка псує звучання, значить виконання погане. А тут, вибачте, не просто дрібничка, а півпісні.

Ksana написал(а):

Жаль, что у нет более талантливых друзей)

Між іншим, я от дивилась відео і теж подумала, що Деро не вистачає спілкування із видатними колегами-музикантами.
Хоча парочка Деро vs Том Йорк або там Брайан Молко виглядає дещо дивно і не зовсім сумісно.  :no:
А у зв'язку із тим, що я наговорила багато і не за темою, то у мене питання.
Питання до всіх: кліпи в 2010р. хтось дивився?

0

21

дюдіще написал(а):

Напевно щось на кшталт "Ой, клас! Я буду співати разом із Міною! Ура!!!"

Скорее так: "Я создам Мину  и буду с ней петь!")

дюдіще написал(а):

До того ж, з його боку цілком логічно вважати, що Міна - одна з найкращих співачок у світі.

Эх, не понимаю я такой логики...

дюдіще написал(а):

Не з цією піснею, але було. Як вийявилось, невдалий кавер може дуже сильно підкосити репутацію гурту, так що мені якби було трохи страшно цього разу.

Ну тогда понятно.

дюдіще написал(а):

Якщо розглядати цю пісню в плані виконання Деро, то я була вражена. Зовсім не думала, що мені сподобається, а тим паче не думала, що ця пісня підійме Деро до рівня моїх улюблених вокалістів (і Ніка Кейва разом із ними).

Я в вокальных способностях Деро не сомневаюсь, но тоже побаивалась, что он споет как-то не так. Попытается переиначить все я подмять под свой стиль.

дюдіще написал(а):

Хоча парочка Деро vs Том Йорк або там Брайан Молко виглядає дещо дивно і не зовсім сумісно.

Помниться, мы с тобой как-то собирали гибридную группу)

дюдіще написал(а):

Питання до всіх: кліпи в 2010р. хтось дивився?

Я должна все перепроверить, чтобы с годом не ошибиться.

0

22

Ksana написал(а):

Я создам Мину

Почекай-но, він що, її продюсер?  :O

Ksana написал(а):

Эх, не понимаю я такой логики...

Можливо, це і на краще).

Ksana написал(а):

но тоже побаивалась, что он споет как-то не так. Попытается переиначить все я подмять под свой стиль.

Так-так-так). Це було б жахливо. Хоча з іншого боку, оригінально).

Ksana написал(а):

Помниться, мы с тобой как-то собирали гибридную группу)

Ну це вже абсолютне відхилення від теми 2010 року). :rolleyes:
Але гаразд, стосовно Йорка слова забираю назад)

0

23

дюдіще написал(а):

Почекай-но, він що, її продюсер?

Я не вникала. Протеже - это, скорее, покровитель) Никто бы ее не заметил, если бы он с ней не "светился". Хотя, как знать... может и продюсирует.

0

24

дюдіще написал(а):

Так-так-так). Це було б жахливо. Хоча з іншого боку, оригінально).

Ну, не знаю... рискованно)

дюдіще написал(а):

Ну це вже абсолютне відхилення від теми 2010 року)

Точно  http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/13163-3.gif

0

25

Я вже було зраділа, що 2010 пройшов принаймні без катастроф у плані кліпів, але дзуськи! Позавчора поїхала полити квіти до сестри, яка у відпустці, а там є кабельне телебачення. Mezzo, A-one і все таке я пропустити не могла і наткнулася на закінчення передачі про 20 найкращих кліпів 2010 року. І це ж треба було так "пощастити" щоб я натрапила саме на 4 місце! А точніше, щоб на 4 місце натрапила пісня Muse "Neutron Star Collision" :x Проти пісні-то я нічого не маю, але що в кліпі роблять "Сутінки", і чому саме у Muse - це для мене великий культурний шок.

0

26

Дополнила свой первый пост (№4) клипами.

0

27

Ksana написал(а):

My Chemical Romance

Я не сильно цей гурт знаю, але трохи знайома. Та, мабуть, і не знаючи цей гурт, подивившись "Na Na Na", дивизни вистачить із запасом.  :tomato: У мене, чесно кажучи таке враження, ніби всім учасникам гурту одного чудового дня щось впало на голову, важке таке щось до того ж. Щось якось занадто різко у них творчість переклинило. І по-моєму, не зовсім у кращий бік.
Після другого кліпу, втім, ситуація дещо повеселішала, тому що я знайшла дещо більше за

Ksana написал(а):

яркие 60-е и безумный мир автогонок. А еще претензия на ретро-футуризм (все эти лазерные пестики).

Там не просто так фігурують той лисий дядько, дівчинка і зазомбовані незрозуміло-хто в біленьких костюмчиках.
Ну або мені хочеться вірити, що не просто так. :glasses:
А іще я хочу поділитися з усіма великою радістю: славатобігосподи знайшовся пристойний новоявлений гурт 2010 року. :jumping: Називається The Irrepressibles, і, як стверджує інтернет, грають вони циркове бароко. В принципі, якщо забути, що ці два слова означають, характеристика цілком підходяща. У них цілком нестандартна якісна музика, яку важко із чимось порівняти. Я би сказала, що це звучить так, ніби Antony and the Johnsons вирішили переграти декілька пісень Ебні Парка і із тим трохи заекспериментувались. Але краще про перспективну музику не балакати довго, а послухати натомість.
My Friend Joe
In Your Eyes

0

28

дюдіще написал(а):

У мене, чесно кажучи таке враження, ніби всім учасникам гурту одного чудового дня щось впало на голову, важке таке щось до того ж.

Ну, да, 11 сентября на них упало. Тогда Джерарда переклинило и он решил петь. Но что упало в этот рах - ума не приложу.

дюдіще написал(а):

Ну або мені хочеться вірити, що не просто так.

А вот у меня плохое предчувствие, что и сами толком понимают этот антураж.

дюдіще написал(а):

The Irrepressibles, і, як стверджує інтернет, грають вони циркове бароко.

Звучит заманчиво.

дюдіще написал(а):

Але краще про перспективну музику не балакати довго, а послухати натомість.

Послушаю сегодня позже, чтобы не отвлекаться от работы.

0

29

Ksana написал(а):

Тогда Джерарда переклинило и он решил петь.

^^ Логічне рішення, нічого не скажеш.е дивно, а 11 вересня на мистецтві гарно позначилось.

Ksana написал(а):

Послушаю сегодня позже, чтобы не отвлекаться от работы.

На всяк випадок я нагадаю, що в попередньому повідомленні завантажила 2 їхніх пісні, ті, що поменше важили.

0

30

Послушала. Музыка и правда очень толковая. Звучит красиво, интересно и вдохновляюще. Но к вокалу нужно еще попривыкнуть. Не потому что, он такой "как бы женский", а потому что дрожит сильно. Даже если так задумано, не могу отделаться от мысли, что он просто не вытягивает.

0


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Підсумки музичного року (2010) / Итоги музыкального года (2010) <


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно