Sutrong

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Невероятно талантливые дети


Невероятно талантливые дети

Сообщений 31 страница 39 из 39

31

Ура. :shine: Я щойно відкрила, що відео, яке тут не відкривається, можна подивитись власне на самому ютубі. А треба було всього лише натиснути на "Watch on YouTube" )).
До речі, щось я не дуже розумію, чому публіка спочатку почала освистувати хлопця, який співав пісню М. Джексона.

0

32

дюдіще написал(а):

До речі, щось я не дуже розумію, чому публіка спочатку почала освистувати хлопця, який співав пісню М. Джексона.

Я видимо не в теме, кто, когда и кого начал освистывать за исполнение песни Джексона?

0

33

Olivin написал(а):

Я видимо не в теме, кто, когда и кого начал освистывать за исполнение песни Джексона?

Відео називається "SHAHEEN JAFARGHOLI First Audition X Factor Britain's Got Talent MICHAEL JACKSON Thriller" і воно третє в цій темі.
Засвистали його ще до того як він Джексона співати почав, але чому я не розумію. По-моєму, спів був абсолютно нормальний.
Видно, або я щось сильно пропустила, або там сиділи дещо дивні люди. :dontknow:

Отредактировано дюдіще (2010-03-13 22:30:13)

0

34

дюдіще написал(а):

Засвистали його ще до того як він Джексона співати почав, але чому я не розумію. По-моєму, спів був абсолютно нормальний.
Видно, або я щось сильно пропустила, або там сиділи дещо дивні люди. :dontknow:

Ну не знаю... Мне показалось, что после того, как его прервали, он лучше петь стал)

0

35

Olivin написал(а):

Мне показалось, что после того, как его прервали, он лучше петь стал)

Ну до цього, наче як теж все було непогано.  :dontknow:
http://forumupload.ru/uploads/0004/fb/08/9192-5.gif Для мене це все виглядає десь так:
(хлопчик) - *співає щось невідоме*
(зала) - Фу, це якась невідома дурня! - починає його освистувати.
(судддя) - Стоп-стоп-стоп. Ви вибрали якусь невідому дурню для співу. У вас є інший репертуар?
(хлопчик) - *починає співати пісню Джексона*
(зала) - Вау, це ж пісня Майкла Джексона!
*бурні оплиски*

Може, якби ми почули, як звучить перша пісня по канону, ми би зрозуміли, що там не так.
Тільки от що це була за пісня я не знаю((.

0

36

дюдіще написал(а):

Може, якби ми почули, як звучить перша пісня по канону, ми би зрозуміли, що там не так.
Тільки от що це була за пісня я не знаю((.

Да ну, по-моему, лучше выбирать песню, которая не звучит из каждого утюга. А то можно натолкнуться и на такое: "Как ты мог спеть песню N, это же культовая личность, наша священная корова, а это исполнение звучит ужасно, вообще не понимаю людей, которые делают каверы на него, понятно же, что лучше не сделать"

Мы даже в музыкалке с преподавателем помнится старались не брать очень известные произведения...

З.Ы. А в данном случае, если бы никто не говорил, что это Майкл Джексон я бы не узнала (ну не интересен он мне), так что 2-ое выступление мне понравилось больше, чисто по субъективному восприятию)

0

37

Покопалася я трохи в ютубі і виявилося наступне:
Перша пісня - це Valerie (Amy Winehouse ft. Mark Ronson). Якщо послухати оригінал, одразу зрозуміло, що було не так. Хлопець, по-моєму, спочатку, поліз в іншу тональність і по ходу спробував це виправити, що зробило ситуацію ще гірше. Хоча, якщо не знати пісню, звучить нормально.

Olivin написал(а):

если бы никто не говорил, что это Майкл Джексон я бы не узнала

Та я б теж, але ж ми не Американці).

Olivin написал(а):

Мы даже в музыкалке с преподавателем помнится старались не брать очень известные произведения...

Тоді вам дуже пощастило. Якщо зазвичай через деякий час свою програму в чужому виконанні :canthearyou:, то ви уявляєте, що буде з "хітами").

0

38


Помните Дэклана? Он в первом посте в этой теме. А вот и последователь.

0

39

Ну, я в офигевании, конечно)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XLcmbAhLE38&feature=player_embedded[/youtube]

А этот тот же человек спустя полотора года....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gnC56yHOP-4&feature=player_embedded
[/youtube]

+2


Вы здесь » Sutrong » Музыка » Невероятно талантливые дети


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно